آخرین مطالب
خانه / اخبار / بسته های مواد غذائی در ماه رمضان

بسته های مواد غذائی در ماه رمضان

به گزارش روابط عمومی خادم الحسین : ضمن تبریک عید سعید ولادت امام حسن مجتبی در تشریح جزئیات این خبر  گفت: موسسه خیریه خادم الحسین ع ، بسته های حمایتی  (به صورت نقدی و غیر نقدی) خود را در ایام و اعیاد سال توزیع می کرد و همچنین با در پیش بودن عید سعید ولادت امام حسن مجتبی ع ،  ۳۰۰ سبد غذایی  دیگر را بین نیازمندان توزیع نمود.

وی افزود: این سبد کالا شامل اقلامی مانند آرد، چای، پنیر، قند، نمک، روغن، رب، سویا، حبوبات، برنج، ماکارونی و مواد شوینده ، گوشت قرمز و سفید و …….. است.

مرتضی کردلو : با بیان اینکه هر بسته غذایی به مبلغ ۱۷۰ هزار تومان تهیه شده است، بیان کرد: اقلام مورد نیاز این اقدام خداپسندانه جمعا با ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار اهدایی خیران خریداری شده است و کار توزیع سبدهای غذایی ویژه این عید به اتمام رسیده است.

معاون امور خیریه اجتماعی خادم الحسین با اشاره به سنت حسنه دستگیری از نیازمندان در بین بزرگان اسلام تصریح کرد: ماه رمضان فرصت مناسبی برای احیای این ارزش‌ها است که باید به آن توجه کنیم

وی همچنین با بیان اینکه این موسسه ان شاءالله در طول سال و ماه مبارک رمضان در حوزه های مختلف اقدامات خیرخواهانه ای انجام خواهد داد، اظهار داشت: لذا از خیرین محترم و بزرگوار که همیشه حامی نیازمندان بودند تقاضا می کنیم تا در این راه خداپسندانه حامی و همراه ما باشند تا بتوانیم قدم های بزرگی برای نیازمندان شهرمان برداریم.

کردلو در خاتمه از همکاران خود در موسسه بخاطر کمک های خیرخواهانه آنان در تهیه و توزیع این سبد غذایی تقدیر و تشکر کرد.

 

درباره‌ admin@jafari

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*