آخرین مطالب
خانه / اخبار / پیام تبریک ۱۲ فروردین

پیام تبریک ۱۲ فروردین

481ba530-b081-46ef-b84d-523072ce4315_20150330_105407

پیام تبریک سازمان مردم نهاد خادم الحسین ع به مناسبت روز ۱۲ فروردین

امروز روز وفاداری به جمهوری اسلامی و ارکان نظام اسلامی، وفاداری به استقلال کشور، حقوق ملت و نه گفتن به متجاوزان بیگانه است. مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

متن پیام : پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷، به پیشنهاد حضرت امام خمینی (ره) همه پرسی حکومت جمهوری اسلامی ایران در روزهای ۱۰و۱۱ فروردین ۱۳۵۸ در سراسر ایران برگزار شد وبنا بر اعلام برگزار گنندگان آن ۹۸/۲ درصد واجدین شرایط در همه پرسی با دادن رای ((آری)) با برقراری حکومت جمهوری اسلامی موافقت کردند. در روز ۱۲فروردین نتایج اعلام شد واین روز را روز جمهوری اسلامی نامیدند.

۱۲فروردین روز به ثمر نشستن درخت انقلابی است که خون هزاران شهید پاک برپای آن، تا همیشه ی تاریخ جریان دارد. این روز، روزشکفتن است. این روز، روز ایمان و تکیه برباورهای قلبی است. این روز، روز اراده است که بر سرانگشتان ملت سربلند ایران زمین جریان پیدا کرد و برگ برگ سبز درخت انقلاب، از آن رویید.از این رو این روز بزرگ را در ایران اسلامی روز جمهوری اسلامی نام گذاری کردند. آن روز،(۱۲فروردین ۱۳۵۸ ) همه چیز بوی تازگی می داد. نخستین بهار، در آزادی و آزادگی قدم به کوچه های شهر می نهاد.

درهمین راستا وبه منظور ارج نهادن به این روزبزرگ وتاریخی ، فرا رسیدن این روز فرخنده و بهار انقلاب را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، و مردم متدین و شریف ایران اسلامی خانواده های شهداء وایثارگران، و خانواده ی بزرگ خادم الحسین ع  تبریک عرض می نمائیم

روابط عمومی دفتر خادم الحسین ع

درباره‌ admin@jafari

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*