آخرین مطالب
خانه / خیریه اجتماعی

خیریه اجتماعی

اطلاعیه زکات فطریه

موسسه خادم الحسین: طی اطلاعیه ای از اعلام آمادگی برای دریافت زکات فطره،همزمان با اتمام ماه مبارک رمضان خبر داد؛ متن این اطلاعیه به شرح زیر است: باآرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنین خداجو به آگاهی هموطنان متدین و عزیز می رساند امسال نیز همزمان بافرا رسیدن عید سعید فطر ... ادامه مطلب »

توزیع مواد غذائی در ایام شب های قدر

مدیر عامل موسسه خیریه خادم الحسین خبرداد : توزیع ۲۲۰ بسته مواد غذایی بین خانوارهای تحت پوشش موسسه مدیر عامل موسسه خیریه خادم الحسین از توزیع ۲۲۰ بسته مواد غذایی شامل کیسه‌های ۱۰ کیلویی برنج، روغن  و گوشت بین خانوارهای نیازمند خبر داد. به گزارش خادم الحسین به نقل از ... ادامه مطلب »

بسته های مواد غذائی در ماه رمضان

به گزارش روابط عمومی خادم الحسین : ضمن تبریک عید سعید ولادت امام حسن مجتبی در تشریح جزئیات این خبر  گفت: موسسه خیریه خادم الحسین ع ، بسته های حمایتی  (به صورت نقدی و غیر نقدی) خود را در ایام و اعیاد سال توزیع می کرد و همچنین با در ... ادامه مطلب »

دستگیری از نیازمندان در ایام عید نوروز یک ضرورت است

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات خادم الحسین ،امور خیریه اجتماعی خادم الحسین (ع) قم از کمک و توزیع پوشاک و مواد غذائی در بین مددجویان تحت پوشش موسسه و نیازمندان خبر داد. مسلم کورگل گفت: صله رحم و دستگیری از نیازمندان در ایام عید نوروز یک ضرورت است و ... ادامه مطلب »

توزیع لوازم گرمایشی

به گزارش دفتر خادم الحسین ؛ مسلم کورگل : در راستای محرومیت زدایی در مددجویان ، و به کمک خیرین تعداد ۲۷۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد. وی افزود: در راستای همین سیاست، تعداد ۱۰۰ بخاری گرمایشی به مددجویان روستایی اهداء شد. مسئول امور خیریه اجتماعی تصریح کرد: خیرین ... ادامه مطلب »

طرح مهر شهاب

طرح مهر شهاب مسلم کورگل : طرح مهر شهاب امسال نیز با تشکیل پرونده ویژه اعضاء در ۳ نوبت : نوجوانان – جوانان و دانشجویان اجرا شد. مسول امور خیریه اجتماعی خادم الحسین : در بسته های پک فرهنگی که با حمایت دفاتر مراجع معظم تقلید و اداره اوقاف و ... ادامه مطلب »

توزیع مواد غذائی در ماه رمضان

معاون امور خیریه اجتماعی خادم الحسین گفت: با حمایت خیران و نیکوکاران سبدهای غذایی تهیه و بین نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت توزیع کرد. به گزارش دفتر خادم الحسین، در جلسه ای بررسی روند ارائه خدمات حمایتی به خانواده‌های نیازمند در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: خیران و نیکوکاران سبد غذایی ... ادامه مطلب »

وام قرض الحسنه

بسمه تعالی معاونت امور خیریه اجتماعی : اعضای فعال در حوزه های مختلف فرهنگی ورزشی می توانند با مراجعه به مدیریت روابط عمومی و تبلیغات و کسب معرفی نامه از صندوق موسسه وام به مبالغ ۳۰۰۰۰۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ میلیون وام قرض الحسنه دریافت کنند. اطلاعات بیشتر با مراجعه به دفتر ادامه مطلب »

هر خیر یک صندوق خیریه

بسم الله الرحمن الرحیم خوب است که انسان اسم خود را در اهداف خیر بنویسد و خود را شریک گرداند، زیرا فردای قیامت معلوم نیست کدام قبول و رد می شود. لذا شایسته است انسان به این اکتفا نکند که عالم یا فلان کاره است. شاید همه رد شود؛ زیرا ... ادامه مطلب »

چگونگی شکل گیری امور خیریه

با توجه به سال ها خدمت و فعالیت در هیئت و مجمع خادم الحسین علیه السلام و هدف اصلی آن (پیروی از ۲ یادگار پیامبر گرامی اسلام(کتاب الله وعترتی)و فعالیت مردمی اعضاء در ارائه خدمات هر چند محدود و کوچک اقدام به بررسی وضعیت خانواده های تحت پوشش شد. تا ... ادامه مطلب »