آخرین مطالب
خانه / خیریه اجتماعی

خیریه اجتماعی

طرح مهر شهاب

طرح مهر شهاب مسلم کورگل : طرح مهر شهاب امسال نیز با تشکیل پرونده ویژه اعضاء در ۳ نوبت : نوجوانان – جوانان و دانشجویان اجرا شد. مسول امور خیریه اجتماعی خادم الحسین : در بسته های پک فرهنگی که با حمایت دفاتر مراجع معظم تقلید و اداره اوقاف و ... ادامه مطلب »

توزیع مواد غذائی در ماه رمضان

معاون امور خیریه اجتماعی خادم الحسین گفت: با حمایت خیران و نیکوکاران سبدهای غذایی تهیه و بین نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت توزیع کرد. به گزارش دفتر خادم الحسین، در جلسه ای بررسی روند ارائه خدمات حمایتی به خانواده‌های نیازمند در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: خیران و نیکوکاران سبد غذایی ... ادامه مطلب »

وام قرض الحسنه

بسمه تعالی معاونت امور خیریه اجتماعی : اعضای فعال در حوزه های مختلف فرهنگی ورزشی می توانند با مراجعه به مدیریت روابط عمومی و تبلیغات و کسب معرفی نامه از صندوق موسسه وام به مبالغ ۳۰۰۰۰۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ میلیون وام قرض الحسنه دریافت کنند. اطلاعات بیشتر با مراجعه به دفتر ادامه مطلب »

برنامه حمایتی عید نوروز

حمایت از خانواده های نیازمند و مستضعف از وظایف اعضاء و خانواده خادم الحسین ع می باشد. اسدالله جعفری والیجردی : در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در آستانه فرارسیدن عید نوروز و نیاز مددجویان و خانواده های بی بضاعت به تهیه البسه، مواد غذایی و دیگر خدمات به ... ادامه مطلب »

هر خیر یک صندوق خیریه

بسم الله الرحمن الرحیم خوب است که انسان اسم خود را در اهداف خیر بنویسد و خود را شریک گرداند، زیرا فردای قیامت معلوم نیست کدام قبول و رد می شود. لذا شایسته است انسان به این اکتفا نکند که عالم یا فلان کاره است. شاید همه رد شود؛ زیرا ... ادامه مطلب »

چگونگی شکل گیری امور خیریه

با توجه به سال ها خدمت و فعالیت در هیئت و مجمع خادم الحسین علیه السلام و هدف اصلی آن (پیروی از ۲ یادگار پیامبر گرامی اسلام(کتاب الله وعترتی)و فعالیت مردمی اعضاء در ارائه خدمات هر چند محدود و کوچک اقدام به بررسی وضعیت خانواده های تحت پوشش شد. تا ... ادامه مطلب »

اهداف و اهم فعالیت ها

قال امام صادق(علیهالسلام) :به ولایت مانیست کسیکه نیازمندی از او کمک بخواهد و وی با روی خندان به دردش توجه نکند و تارفع نیازش آرام نگیرد. با استعانت از خداوند متعال و در ذل توجهات خاصه بقیه الله الاعظمعجل الله تعالی فرجه الشریف در پرتو اهداف اساسنامه مذکور و طرح ... ادامه مطلب »