آخرین مطالب
خانه / دلنوشته

دلنوشته

پیام تبریک دهه انقلاب

پیام مدیر عامل سازمان خادم الحسین به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲بهمن   به گزارش روابط عمومی خادم الحسین،اسدالله جعفری والیجردی در آستانه فرارسیدن ۲۲بهمن ۳۷ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پیامی این روز بزرگ را به ملت ایران خصوصا جوانان تبریک گفت.  در این پیام آمده است، اعضاء سازمان ... ادامه مطلب »

۱۳ و ۱۴ خرداد ماه

السلام علیک یا روح الله پیام تسلیت رحلت حضرت امام خمینی ره   متن پیام اسدالله جعفری والیجردی به شرح زیر است:   بسمه تعالی نیمه خرداد ماه سالروز آغاز نهضت حضرت امام خمینی(ره) و همچنین عروج ملکوتی رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) است. عالم فرزانه‌ای که حماسه ماندگارش ... ادامه مطلب »

پیام تبریک عید مبعث

پیام تبریک عید مبعث روابط عمومی دفتر خادم الحسین ع : بسم الله الرحمن الرحیم (( یا ایها النبی انا ارسلناک شاهداً و مبشرّاً و نذیراً و داعیا الی الله باذنه و سراجاً منیراً )) * اى پیامبر ما تو را بعنوان گواه و بشارتگر و هشداردهنده فرستادیم و دعوت‏ ... ادامه مطلب »

انتخابات

روابط عمومی سازمان مردم نهاد خادم الحسین (ع)قم در مورد انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر قم همه با هم می آییم.   متن این پیام به شرح زیر است: بسمه تعالی اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین ... ادامه مطلب »

مراسم اعتکاف

اعتکاف یعنی گوشه نشینی و عزلت و در اصطلاح، بریدن از خلق و نزدیک شدن به حق است. انواع اعتکاف اعتکاف بر دو نوع است. اعتکاف واجب که در این صورت شخص باید حتماً روزه‌دار باشد. البته روزه داشتن شرط لازم هر اعتکافی است. اعتکاف مستحب آن است که فرد ... ادامه مطلب »

جوانان را درک کنیم.

«اسدالله جعفری» در جمع جوانان عضو تشکل اظهار دارد: به نظر من هرگاه بحث از مدرنیته و گرایش به آن به میان می‌آید، خود به خود از طرف دیگر بحث در مورد سنت و ریشه های آن در مدرنیته و تجدد مطرح می‌شود. شکی نیست که امروز موضوع مدرنیته در ... ادامه مطلب »

ویژگی های دوران نوجوانی و جوانی

: از آنجا که تربیت نوجوانان و جوانان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، برای آن که بتوانیم بهتر به این امر خطیر بپردازیم باید در ابتدا به خصوصیات این دوران واقف گردیم. بعضی از خصوصیات این دوران عبارتند از : خصوصیات عاطفی و اجتماعی خصوصیات عاطفی: کودک با ورود ... ادامه مطلب »

مهارت های‌ مورد نیاز مدیر‌

مهارت های‌ مورد نیاز مدیر‌ عبارتند از: ۱)مهارت‌ ایجاد گروه‌ کارتشکیل‌ یک‌ گروه‌ کار با تخصص‌های‌گوناگون‌ یکی‌ از مسوولیت های‌ اولیه‌ مدیر ‌است‌. برای‌ تشکیل‌ گروه‌،به‌ طیف‌ وسیعی‌از مهارت و تخصص‌ها نیاز است‌. برای‌ اینکه‌ کار گروه‌،موثر و مفید باشد، مدیر ‌باید فضا و جو مناسبی‌ برای‌ انجام‌ کار گروهی‌و ... ادامه مطلب »

نه ؟؟ تنها جمله ای که ……

نه ؟؟ تنها جمله ای که نمی توانیم به راحتی بیان کنیم. چگونه می‌توان زندگی را متحول ساخت: همه ما دوست داریم هدفمان را در زندگی پیدا کنیم و در راستای رسیدن به آن گام برداریم. همه ما خواهان آن هستیم که منحصر به ‌فرد باشیم و زندگی‌مان هدفمند و ... ادامه مطلب »

سازمان مردم نهاد در یک نگاه

سازمان مردم نهاد انجمن جوانان خادم الحسین علیه السلام برای کسانی که فکورانه و دردمندانه به مسائل اجتماعی عصر ما نظر می کنند، اهمیت و نقش ویژه جوانان در امر توسعه فرهنگی و پیشرفت های علمی و صنعتی کاملاً روشن و مبرهن است. در ایران اسلامی، سیمای واقعی و شفاف ... ادامه مطلب »