آخرین مطالب
خانه / تصاویر

تصاویر

درختکاری

به گزارش روابط عمومی خادم الحسین، با حضور اعضای عضو موسسه خادم الحسین در تعدادی از روستاهای شهر قم به صورت همزمان شاهد کاشت ده ها اصله نهال شد. در مراسم کاشت همزمان ده ها اصله نهال که به صورت نمادین توسط جوانان و مدیر عامل موسسه آغاز شد با ... ادامه مطلب »

مراسم ویژه ماه محرم

ماه محرم : در ایام ماه محرم یطور سیال با همت اعضای محترم جلسات بصورت چرخشی در منازل اعضا برقرار و با ذکر دعای توسل – زیارت عاشورا و مدیحه ثرائی مزین می گردد. در برنامه ویژه که از تاریخ ۲۱ الی ۲۵ هر سال در حرم مطهر امامزاده ابو ... ادامه مطلب »

ایستگاه صلواتی و نذورات

برپایی ایستگاه صلواتی و نذورات در ایام ماه محرم الحرام صفحه نخست توزیع ۱۵۰۰ جلد کتب دینی فرهنگی و مذهبی بصورت رایگان اهداء سربند و پلاک با نام اهلبیت عصمت و طهارت و ادعیه جیبی و پوستری از برنامه های ویژه ایستگاه بود. ادامه مطلب »

جشنواره تابستانی طرح فرهنگی قرآنی ورزشی نشاط

جشنواره طرح فرهنگی قرآنی و ورزشی نشاط امور فرهنگی قرآنی خادم الحسین ع : این جشنواره در نوبت ماه مبارک رمضان و تابستان ویژه نوجوانان – جوانان و بزرگسالان برگزار گردید مهدی تارم : این مراسم در نوبت ماه مبارک رمضان ویژه عموم مردم در محل فرهنگسرای جوان قم اجرا ... ادامه مطلب »