آخرین مطالب
خانه / بایگانی نویسنده: admin@jafari

بایگانی نویسنده: admin@jafari

پیام روز خبرنگار

به گزارش خادم الحسین،‌ اسدالله جعفری والیجردی در پیامی روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت. سوگند به قلم و آنچه می نویسد اصحاب محترم رسانه و قلم بسان جهادگرانی در راه خدا هستند که هر آینه به صداقت و عدالت قلم و بیانشان شگفتی خلق می کنند و ... ادامه مطلب »

توزیع سبد کالا در ایام ولادت امام رضا ع

‌به گزارش خادم الحسین،‌ اسدالله جعفری والیجردی ظهر امروز در حاشیه توزیع بسته‌های مهربانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت:‌ یکی از فعالیت‌های موسسه خادم الحسین، کمک به نیازمندان است و یکی از اقدامات که در موسسه تحت عنوان دست‌های مهربانی در نظر گرفته شده این مهم است. وی تصریح کرد: ... ادامه مطلب »

اطلاعیه زکات فطریه

موسسه خادم الحسین: طی اطلاعیه ای از اعلام آمادگی برای دریافت زکات فطره،همزمان با اتمام ماه مبارک رمضان خبر داد؛ متن این اطلاعیه به شرح زیر است: باآرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنین خداجو به آگاهی هموطنان متدین و عزیز می رساند امسال نیز همزمان بافرا رسیدن عید سعید فطر ... ادامه مطلب »

توزیع مواد غذائی در ایام شب های قدر

مدیر عامل موسسه خیریه خادم الحسین خبرداد : توزیع ۲۲۰ بسته مواد غذایی بین خانوارهای تحت پوشش موسسه مدیر عامل موسسه خیریه خادم الحسین از توزیع ۲۲۰ بسته مواد غذایی شامل کیسه‌های ۱۰ کیلویی برنج، روغن  و گوشت بین خانوارهای نیازمند خبر داد. به گزارش خادم الحسین به نقل از ... ادامه مطلب »