آخرین مطالب
خانه / حمایت مالی / دستگیری از نیازمندان در ایام عید نوروز یک ضرورت است

دستگیری از نیازمندان در ایام عید نوروز یک ضرورت است

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات خادم الحسین ،امور خیریه اجتماعی خادم الحسین (ع) قم از کمک و توزیع پوشاک و مواد غذائی در بین مددجویان تحت پوشش موسسه و نیازمندان خبر داد.

مسلم کورگل گفت: صله رحم و دستگیری از نیازمندان در ایام عید نوروز یک ضرورت است و مردم باید به این فریضه الهی توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی گفت: مجموع اجناس و مواد غذائی اهدائی که شب عید توزیع نموده ایم 5۰۰میلیون ریال می باشد که شامل لباس، شلوار، کفش و مواد غذائی و مقداری هم مایحتاج زندگی بوده است که از طریق موسسه و حمایت ویژه مراجع بزرگوار تقلید و خیرین نیک اندیش با شناسایی و طبقه بندی افراد نیازمند در مدت ۴روز توزیع گردید.
کورگل افزود : در حال حاضر موسسه خادم الحسین دارای 4۰۰ خانوار تحت پوشش می باشند و حدود ۱۰۰۰ نفر هم افراد نیازمند که تحت پوشش ما نیستند از این عیدی و پوشاک برخوردار شدند.

وی تصریح کرد: امور خیریه اجتماعی خادم الحسین از طریق کمک خیرین اداره می شود وبخش اعظمی از کمک هایمان از خیرین است و ما پتانسیل قوی در منطقه داریم و خیرینی وجود دارند که دوست داریم با این نهاد ارتباط داشته باشند همانطور که تا به حال کمک نموده اند .

معاونت امور خیریه اجتماعی سازمان مردم نهاد خادم الحسین با بیان این‌که عید نوروز فرصتی مناسب برای انجام کارهای خیر است تصریح کرد: به جای اسراف در تشریفات عید می‌توان با دستگیری از نیازمندان سبب رضایت الهی و زمینه بهبود وضعیت محرومان را فراهم کرد.

وی در پایان از کلیه حامیان خیر اندیشی که همواره به فکر نیازمندان و فرزندان معنوی خود هستند و در ایام عید و سال جدید لبخند شادی را بر لبان آنان می نشانند تشکر و قدردانی کرد.

درباره‌ admin@jafari

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار