آخرین مطالب
خانه / حمایت مالی / توزیع مواد غذائی در ماه رمضان

توزیع مواد غذائی در ماه رمضان

index

معاون امور خیریه اجتماعی خادم الحسین گفت: با حمایت خیران و نیکوکاران سبدهای غذایی تهیه و بین نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت توزیع کرد.

به گزارش دفتر خادم الحسین، در جلسه ای بررسی روند ارائه خدمات حمایتی به خانواده‌های نیازمند در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: خیران و نیکوکاران سبد غذایی را بین خانواده‌های تحت حمایت تهیه و توزیع کردند که هم‌ استانی‌های خیر در مناسبت‌های مختلف با مساعدت‌های خود یاریگر نیازمندان هستند که همواره در ماه مبارک رمضان شاهد افزایش کمک‌های مردمی هستیم.

وی با بیان اینکه سبد غذایی برای تأمین نیازهای اساسی خانواده‌های تحت حمایت به آنان اهدا می‌شود، افزود: خیران می‌توانند با تهیه اقلام خوراکی این موسسه را در توزیع سبد غذایی بین نیازمندان یاری کنند تا در طول ماه مبارک رمضان بتوانیم سفره‌های اقشار آسیب پذیر را با محبت و مهربانی رنگین سازیم.

وی با اشاره به اینکه پس از اهدای اقلام غذایی توسط خیران سبدهای غذایی بین مددجویان توزیع می‌شود، گفت: در این طرح معنوی، هر خانواده با توجه به توان مالی خود اقلامی غذائی: برنج ، روغن و حبوبات و گوشت تحویل دادند و در کمترین زمان ممکن به دست خانواده‌های مستمند رسید.

معاون خادم الحسین افزود: تعدادی لوازم خانگی مناسب از قبیل کولر – پنکه – یخچال نیز برنامه ریزی و توزیع گردید.

درباره‌ admin@jafari

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار