آخرین مطالب
خانه / حمایت مالی / پیام تبریک روز جوان

پیام تبریک روز جوان

IMG_7336

اسدالله جعفری والیجردی مدیر عامل سازمان مردم نهاد خادم الحسین در پیامی ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفتند. متن پیام به شرح ذیل می‏ باشد:

جوانی سرآغاز ناب‏ترین و شور انگیزترین لحظات زندگی انسان‏هاست و آنجا که گام‏های استوار توکل و تلاش با قدرت اراده و ابتکار درهم می‏ آمیزد، فصل تبلور کمال آدمی رنگی بی‏ مانند می ‏گیرد.

در فصل امید و پویایی زندگی بشر ؛ هر گاه که بار مسوولیت و تعهدی بر دوش‏های این نسل قرار گیرد نهایت صعود به بالاترین قله‏ های کمال به دست توانایی جوانان دست یافتنی و پیشرفت‏های بی‏ بدیل میسر می‏شود.

بی ‏شک اعتلاء و پویایی هر جامعه در گرو وجود جوانانی است که در درون آن جامعه در آغاز پر نشاط‏ ترین دوران زندگی الفبای مهربانی به نوع را آموخته‏ اند و با استعانت از پروردگار متعال و پیروی از مکتب نیکوترین جوانان عالم در دامان بهترین والدین پرورش یافته‏اند.

جوانانی که به خوبی آموخته‏اند رمز پیشرفت انسان، ایمان و خودباوری و تلاش و دست یافتن به تخصص و به کار بستن تعهد برای رسیدن به آینده‏ای بهتر برای همگان است.

اینجانب ضمن پاسداشت زحمات بی‏دریغ جوانان و نوجوانان در راستای فعالیت های فرهنگی علمی و ورزشی و همت بی دریغ این عزیزان ، میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان کشور عزیزمان ایران سرافراز اسلامی ، تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت ، سربلندی ، بهروزی و شادکامی جوانان را در مسیر رشد و اعتلای روز افزون ایران اسلامی از خداوند متعال مسئلت دارم.

اسدالله جعفری والیجردی

مدیر عامل انجمن جوانان خادم الحسین

درباره‌ admin@jafari

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار